Saltar al contenido
Portada » Blog » Strona internetowa: https://www.carespot.com/locations/california/palm-springs/

Strona internetowa: https://www.carespot.com/locations/california/palm-springs/

 • por

Strona internetowa: https://www.carespot.com/locations/california/palm-springs/

Doktor Kanionu Indyjskiego, Palm Springs

 • Centrum medyczne Stonewall, 68555 Ramon Rd., Cathedral City
 • Numer telefonu: (855) 436-1234
 • Strona internetowa: https://www.borregohealth.org/covid-19-testing
 • Opieka zdrowotna w pustynnej oazie*

  • Dostępne spotkania: Spotkania dostępne tylko dla członków
  • Czas oczekiwania na wyniki testu: 3 dni
  • Adres: 275 N. El Cielo, Palm Springs i 81880 Dr. Carreon Blvd., Indie
  • Numer telefonu: (760) 969-6555
  • Strona internetowa: https://www.mydohc.com/pacjent-resources/covid-19/

  Medpost Urgent Care — Sieć opieki pustynnej

  • Dostępne terminy: Możliwość umówienia się na wizytę bezpośrednią
  • Czas na oczekiwanie na wyniki testów: Rzecznik Desert Care Network, Todd Burke, powiedział, że sieć nie ma przeciętnej liczby dni na przedstawienie wyników testów. Vicki Zeigler (75 l.) z Palm Desert powiedziała, że ​​otrzymanie wyników badań przez nią i jej męża minęło 14 dni od chwili poddania się badaniu w placówce Medpost w Palm Desert.
  • Adres:
   • 44419 Town Center Way, Palm Desert
   • 78965 Autostrada 111, La Quinta
   • 82151 Avenue 42, Indie
  • Numer telefonu:
   • Palm Desert: (760) 237-0858
   • La Quinta: (760) 565-0359
   • Indie: (442) 204-0706
  • Strona internetowa: https://www.carespot.com/locations/california/palm-springs/

  Rite-Aid — różne lokalizacje

  KOREKTA: Historia została zaktualizowana w celu skorygowania informacji o wizytach i godzinach wyników badań w Desert Oasis Healthcare.

  Reporterka Desert Sun Nicole Hayden opisuje stan zdrowia w dolinie Coachella. Można się z nią skontaktować pod adresem Nicole.Hayden@desertsun.com lub (760) 778-4623. Śledź ją na Twitterze @Nicole_A_Hayden.

  W komunikacie prasowym podano, że inne testy w hrabstwie La Paz zostały zakończone i oczekują na realizację. Z komunikatu prasowego wynika, że ​​18 marca w hrabstwie ogłoszono stan nadzwyczajny w odpowiedzi na nową pandemię kornawirusa.

  W środę hrabstwo Mohave również zgłosiło swój pierwszy zidentyfikowany przypadek, co oznacza, że ​​oba hrabstwa zaczną ograniczać działalność gospodarczą z powodu zarządzenia gubernatora Douga Duceya.

  Ponadto hrabstwo Maricopa poinformowało, że obecnie ma dwa przypadki u osób poniżej 18 roku życia.

  Od wtorkowej porannej aktualizacji danych stanu liczba zidentyfikowanych przypadków wzrosła o 23%. W środę procentowy wzrost był niższy niż w poniedziałek i wtorek.

  Co najmniej 6 znanych zgonów

  We wtorek w porannej aktualizacji danych stan poinformował o co najmniej 326 zidentyfikowanych przypadkach i pięciu znanych zgonach. Stanowa baza danych uwzględnia obecnie szósty zgon, o którym poinformowało hrabstwo Coconino późnym wtorkiem.

  Rzecznik hrabstwa Matthew Rudig odmówił podania wieku i płci tej osoby. Powiedział, że hrabstwo obecnie zestawia i aktualizuje liczbę niedawno zidentyfikowanych przypadków zakażenia koronawirusem i nie zna od razu nowej całkowitej liczby przypadków.

  Wygląda na to, że niedawno zidentyfikowane przypadki w hrabstwie, w tym drugi nowy zgon związany z koronawirusem, nie znalazły odzwierciedlenia w stanowych danych internetowych późnym środowym popołudniem.

  Lekarz testuje pozytywnie

  Szpital ogłosił w środę rano , że lekarz ze szpitala dziecięcego w Phoenix uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa Covid-19. Lekarz pracował w jednej z przychodni szpitalnych. Szpital podał, że w piątek leczyli jednego pacjenta, a w zeszłym tygodniu nie badali osobiście żadnego innego pacjenta. Podczas pracy w piątek nie mieli żadnych objawów i postępowali zgodnie z najlepszymi praktykami kontroli infekcji.

  Dołącz do niezliczonej liczby innych, którzy poprawili swoje życie dzięki Welltone – odwiedź https://welltone-website.com/pl/ .

  „Zgodnie z wytycznymi CDC, Departamentu Zdrowia hrabstwa Maricopa i naszymi środkami ostrożności zastosowanymi w klinice, narażenie jest mało prawdopodobne” – stwierdził szpital w oświadczeniu.

  Mimo to szpital powiadomił rodzinę i personel, który miał kontakt z lekarzem.

  W piątek wieczorem po służbie lekarz zaczął wykazywać objawy, a wynik testu dał wynik pozytywny. Lekarz przebywa obecnie w izolacji i dochodzi do siebie w domu. Szpital podał, że prawdopodobnie zostali narażeni na kontakt z wirusem w środowisku społecznym.

  Szpital podał, że u żadnego innego lekarza ani członka personelu nie wystąpiły objawy choroby.

  „Będziemy w dalszym ciągu dokładać wszelkich starań, aby chronić zdrowie pacjentów, ograniczać rozprzestrzenianie się wirusa i wspierać naszych lekarzy, którzy zapewniają najlepszą możliwą opiekę w najtrudniejszych okolicznościach” – oznajmił szpital.

  Liczby prawdopodobnie wyższe niż oficjalne

  Liczba przypadków jest prawdopodobnie znacznie wyższa, niż sugerują oficjalne liczby. Ludzie zgłaszali problemy z poddaniem się testom, ponieważ pracownicy służby zdrowia borykają się z zamieszaniem co do tego, kogo testować i brakiem materiałów eksploatacyjnych.

  Publiczne dane stanowego departamentu zdrowia podają jedynie pozytywne wyniki testów z prywatnych laboratoriów, a nie całkowitą liczbę przetestowanych osób, przez co dane dostępne w Internecie są niekompletne.

  Wydaje się, że włączenie prywatnych laboratoriów do testów pomaga państwu w identyfikowaniu przypadków, ponieważ większość zgłoszonych pozytywnych przypadków pochodzi z laboratoriów prywatnych. Spośród 401 zidentyfikowanych przypadków zgłoszonych w środę rano, 357 zostało zgłoszonych przez laboratoria prywatne, a 44 pochodziły z laboratorium państwowego.

  We wtorek zgłoszono przypadki w kilku obszarach, które nie były wcześniej podawane do wiadomości publicznej. Społeczność Indian Gila River ogłosiła dwa pozytywne przypadki COVID-19 u pacjentów, którzy odwiedzili we wtorek placówkę Gila River Health Care. Uniwersytet Stanowy w Arizonie podał, że 15 studentów uzyskało pozytywny wynik testu, a trzech członków społeczności Uniwersytetu w Arizonie uzyskało pozytywny wynik testu.

  W kilku powiatach liczby te rosną

  Według danych znajdujących się na stronie internetowej stanowego departamentu zdrowia większość zidentyfikowanych przypadków w Arizonie miała miejsce w hrabstwie Maricopa – w środę było ich ogółem 251.

  Departament Zdrowia Publicznego hrabstwa Maricopa podaje dodatkowe szczegóły dotyczące swoich przypadków, w tym:

  • Większość zidentyfikowanych przypadków to mężczyźni – 55%.
  • Obecnie zidentyfikowano dwa przypadki u osób poniżej 18. roku życia.
  • Największą grupę wiekową reprezentowaną w zidentyfikowanych przypadkach stanowią osoby w wieku od 18 do 39 lat – 38%.
  • Osoby w wieku od 40 do 59 lat stanowią 33% przypadków, natomiast osoby powyżej 60. roku życia stanowią 28%.
  • Spośród 251 przypadków 35, czyli 14%, jest hospitalizowanych.
  • Trzynaście osób przebywa na oddziale intensywnej terapii.
  • Trzej nie żyją.

  Czasami hrabstwa zgłaszają dodatkowe przypadki, zanim pojawią się one w ogólnych liczbach stanu.

  Według zaktualizowanych w środę danych stanowych w hrabstwie Pima zidentyfikowano 49 przypadków, w hrabstwie Navajo – 37, w hrabstwie Pinal – 23, a w hrabstwie Coconino – 23. W hrabstwie Apache odnotowano siedem przypadków, a w hrabstwie Yavapai – cztery. Na stronie internetowej stanu hrabstwo Yuma odnotowano trzy przypadki, podczas gdy na stronie internetowej hrabstwa podano, że obecnie są cztery przypadki. Hrabstwo Graham miało dwa. W środowej aktualizacji danych stanowych w hrabstwach Cochise i Santa Cruz uwzględniono po jednym przypadku, ale każde zgłosiło po jednym przypadku więcej.

  W hrabstwie Cochise późnym rankiem w środę potwierdzono drugi zidentyfikowany przypadek. W komunikacie prasowym władze hrabstwa podały, że wydział zdrowia hrabstwa otrzymał wiadomość o pozytywnym wyniku testu, co potwierdzono 20 marca, w środę rano.

  Jak poinformowało hrabstwo, jest to dorosła kobieta, która właśnie wróciła z podróży zagranicznej. Przebywa w izolacji i dochodzi do siebie w domu. Zakończono dochodzenie w sprawie jej kontaktów i według hrabstwa nie ma zagrożenia dla społeczności. Inny pozytywny przypadek w hrabstwie Cochise również był związany z podróżami.

  „Należy zauważyć, że oba potwierdzone przypadki mają związek z podróżami krajowymi i zagranicznymi, ale żaden z przypadków nie jest ze sobą powiązany” – stwierdziła w pisemnym oświadczeniu dyrektor ds. zdrowia hrabstwa Carrie Langley. „Chcemy przypomnieć społeczeństwu, że powinni stosować się do aktualnych zaleceń CDC dotyczących podróży. Każdy, kto niedawno wrócił z podróży, powinien poddać się 14-dniowej kwarantannie, monitorować objawy i zachować dystans społeczny”.

  Hrabstwo Santa Cruz poinformowało również, że ma drugi zidentyfikowany przypadek, ale nie podało dalszych szczegółów.

  Z aktualizacji na stronie internetowej hrabstwa wynika, że ​​otrzymało ono powiadomienie o drugim pozytywnym wyniku, co oznacza, że ​​łączna liczba przypadków wzrosła do dwóch.

  Do środowego wieczoru nie wykryto żadnych przypadków w hrabstwach Greenlee i Gila.

  Hrabstwo Mohave ogłosiło we wtorek swój pierwszy zidentyfikowany pozytywny przypadek na obszarze Lake Havasu City. Liczby stanowe nie odzwierciedlają obecnie sprawy.

  Ogłoszenie oznacza również, że hrabstwo zastosuje się do zarządzenia gubernatora Douga Duceya dotyczącego ograniczonej obsługi w restauracjach, zamkniętych barach, siłowniach i teatrach. W środowym komunikacie prasowym hrabstwa nakazano tym firmom natychmiastowe zamknięcie sklepów lub, w przypadku restauracji, ograniczenie usług do odbioru, dostawy i usług typu drive-thru.

  Jak poinformowało hrabstwo, mężczyzna jest dorosły, nie jest hospitalizowany i dochodzi do siebie w domu. Departament Zdrowia Publicznego hrabstwa Mohave stwierdził, że nie może podać bardziej szczegółowych informacji na temat płci i wieku danej osoby.

  Zostaną przesłuchane osoby z bliskiego kontaktu, a hrabstwo zaleca, aby każda osoba monitorowała objawy i poddała się 14-dniowej kwarantannie.

  „Ponieważ liczba nowych przypadków rośnie codziennie w całym kraju i w całej Arizonie, nie jest zaskoczeniem nasz pierwszy przypadek tutaj, w hrabstwie Mohave” – powiedziała Denise Burley, dyrektor wydziału zdrowia hrabstwa.

  Później w środę, podczas konferencji prasowej, urzędnicy hrabstwa Mohave poinformowali, że w hrabstwie są dwa potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem, ale powołując się na „prawa do prywatności tych osób”, nie podali wieku tych osób ani tego, czy miały one podstawowe problemy zdrowotne. .

  Burley oszacował, że w hrabstwie oczekuje od 70 do 100 wyników testów.

  W środę wieczorem Navajo Nation ogłosiło, że liczba przypadków Covid-19 osiągnęła 69, co oznacza wzrost o 20 przypadków w porównaniu z wtorkiem.

  Według Biura Prezydenta i Wiceprezydenta Narodu Navajo nie ma potwierdzonych zgonów z powodu Covid-19.

  Przypadki obejmują 43 osoby w hrabstwie Navajo, osiem w hrabstwie Apache, sześć w hrabstwie Coconino w Arizonie i cztery w hrabstwie McKinley, siedem w hrabstwie San Juan i jeden w hrabstwie Cibola w Nowym Meksyku.

  „Niestety liczby te będą nadal rosły, dopóki wszyscy nie zaczną przestrzegać nakazu pozostania w domu” – powiedział w komunikacie prasowym prezydent Navajo Nation Jonathan Nez. „Musimy się odizolować, aby odizolować wirusa. Zróbmy to dla naszych starszych, naszych dzieci i osób wysokiego ryzyka”.

  Nakaz „pozostań w domu” wydany przez prezydenta Navajo Nation Jonathana Neza pozostaje w mocy. Wymaga to od mieszkańców Narodu Navajo pozostania w domu i eliminuje niepotrzebne podróże.

  Mieszkańcy Narodu Navajo mogą teraz także zapisać się na powiadomienia o sytuacjach awaryjnych wydawane przez Departament Zarządzania Kryzysowego Navajo. W poniedziałek wydano ostrzeżenie, w którym wezwano wszystkich mieszkańców Navajo do pozostania w domu – czytamy w komunikacie prasowym. Aby zapisać się na powiadomienia alarmowe, wyślij SMS-a o treści „Navajo Nation” pod numer 888777 lub zarejestruj się online na stronie www.nnalert.com .

  Reporterzy Republiki, Shondiin Silversmith i Chelsea Curtis, wnieśli swój wkład w powstanie tego artykułu.

  Skontaktuj się z reporterką Rachel Leingang, wysyłając e-mail na adres rachel.leingang@gannett.com lub telefonicznie pod numer 602-444-8157 albo znajdź ją na Twitterze i Facebooku .

  Wspieraj lokalne dziennikarstwo. Zapisz się na azcentral.com już dziś.

  TUCSON – Urzędnicy federalni w Stanach Zjednoczonych wdrożyli dodatkowe środki wzdłuż granic kraju z Kanadą i Meksykiem, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się nowego koronaawirusa, ponieważ w środę kraj zgłosił 11. śmierć i co najmniej 129 pozytywnych przypadków w co najmniej 14 innych stwierdza.

  Najwyżsi przywódcy amerykańskiej służby celnej i ochrony granic, agencji odpowiedzialnej za zabezpieczenie granic lądowych, powietrznych i morskich kraju, zapewniali opinię publiczną, że są przygotowani. Wyszczególnili niektóre obowiązujące procedury mające na celu powstrzymanie potencjalnie zarażonych podróżnych, a w razie potrzeby nawet zamknęli granicę amerykańsko-meksykańską.

  Pełniący obowiązki komisarza Mark Morgan powiedział w czwartek rano reporterom, że współpracują z amerykańskimi Centrami Kontroli i Zapobiegania Chorobom w celu monitorowania i oceny zagrożeń dla zdrowia na całej granicy, aby określić najlepsze podejście do powstrzymania wirusa, znanego jako Covid-19.

  Contents

  ¡Haz clic para puntuar esta entrada!
  (Votos: 0 Promedio: 0)
  Comparte esta entrada en tus redes sociales favoritas