Saltar al contenido
Portada » Blog » Djavaherian cer, ka process neaizņems pārāk ilgu laiku kā ASV

Djavaherian cer, ka process neaizņems pārāk ilgu laiku kā ASV

  • por

Djavaherian cer, ka process neaizņems pārāk ilgu laiku kā ASV

Koronavīruss plosās visā ASV, kur pirmdien tika apstiprināti vairāk nekā 16,2 miljoni gadījumu un rekordliels ikdienas nāves gadījumu skaits.

Denveras mērs Maikls Henkoks atvainojās par lidojumu apciemot ģimenes locekļus Misisipi pat tad, kad viņš tviterī izteica padomu, kā izvairīties no ceļošanas Pateicības dienā.

Novembra sākumā, kad veselības aizsardzības amatpersonas brīdināja par gaidāmo COVID-19 pieaugumu, Teksasas štata Ostinas mērs Stīvs Adlers modernā viesnīcā netālu no centra rīkoja āra kāzas un pieņemšanu savai meitai ar 20 viesiem.

Viņš tam sekoja ar atvaļinājumu Cabo San Lucas, Meksikā.

Uz jūsu COVID-19 jautājumiem tika atbildēts: kādas ir blakusparādības? Kādas ir Pfizer vakcīnas "sastāvdaļas"?

"Pētījumi atkal un atkal apstiprinātu, kad cilvēki jūt, ka pie varas esošie faktiski neseko tam, kas viņiem tiek prasīts, radīsies nodevības sajūta," sacīja Dominiks Brosārs , profesors un Dzīvības zinātņu komunikācijas katedras vadītājs. Viskonsinas-Medisonas universitāte.

Viņa teica: “Šī nodevība var sagraut uzticību. Tiklīdz uzticība ir sagrauta … ieteikums un noteikumi … arī parasti netiks ievēroti.

Sabiedrība nekļūdītos, pārtraucot šādus politiķus uztvert nopietni, sacīja Karls Mingess , Ņūheivenas Universitātes Veselības zinātņu skolas Veselības administrācijas un politikas katedras vadītājs. Neapmierinātiem pilsoņiem ir jāvēršas pie veselības līderiem, nevis pie politiskajiem kritiķiem, kuri vēlas gūt labumu no pretinieka viltus viltus.

Dažiem amerikāņiem var būt jāsaņem Covid-19 vakcīna. Bet ne federālā valdība.

Veselības aizsardzības vadītāji izprot Covid-19 unikāli lokālo raksturu savā kopienā un bieži vien ir pirmajās līnijās cīņā pret vīrusu, tāpēc viņi mēdz būt uzcītīgāki, ievērojot veselības norādījumus, sacīja Minges. Bieži vien viņi ir aizkulisēs un informē politiķus.

Amatpersonu noteiktie protokoli ir saslimuši – visā valstī iestājies pandēmijas nogurums.

"Tā ir daļa no mūsu problēmas," sacīja Gliks. "Kad jūs nosakāt noteikumus tikai par atturību, ir vieglāk tos pārkāpt."

Viņa sacīja, ka sabiedrības veselības noteikumu noteikšana un to neievērošana ir "mazāks grēks" nekā saskaņotas ziņojumapmaiņas vai plāna neesamība. Minges piebalsoja šo apgalvojumu, sakot, ka politiķi, kas rāda sliktu piemēru, ir labāki par tiem, kas nerāda piemēru.

"Vismaz jūs vispirms sniedzat šos norādījumus," sacīja Mingess, pat ja tie galu galā tiek iedragāti.

Covid-19 politiķi: “Mums nevajadzētu uz viņiem raudzīties kā uz piemēriem”

Kāda ir politiķa loma pandēmijas gadījumā? Viņiem vajadzētu būt kritiskas informācijas vēstnešiem – par masku nēsāšanu un sociālo distancēšanos COVID-19 gadījumā, sacīja Mingess.

Mainīt cilvēku uzvedību ir grūti, un veselības aizsardzības ierēdņiem ir ierobežoti līdzekļi, lai paziņotu savu vēstījumu, sacīja Minges. Reklāmas kampaņas, augsta līmeņa slimību ekspertu, piemēram, Entonija Fauči, paziņojumi un politiķu publiskais atbalsts ir vienas no efektīvākajām metodēm.

Ievēlētās amatpersonas pieļaus kļūdas, sacīja Brosards. Šo kļūdu atpazīšana un atzīšana ir ļoti svarīga uzticības atjaunošanai.

Koronavīruss izplatās ievēlēto līderu vidū: republikāņi tiek skarti vissmagāk

"Mums nevajadzētu viņus uzskatīt par piemēriem," viņa teica. "Bet viņiem vajadzētu sniegt mums piemēru, vai jūs redzat atšķirību? … Viņiem ir jāsaprot, ka viņi pārstāv cilvēkus.

UCLA Glik teica, ka cilvēki nav pieraduši, ka sabiedrības veselības departamentiem ir tik svarīga loma viņu dzīvē. Kamēr pandēmija turpinās, pat tad, kad tiek gatavotas vakcīnas, toni noteiks veselības aizsardzības amatpersonas.

"Mēs neesam īsti redzējuši šāda līmeņa katastrofu," sacīja Gliks. "Parasti tas ir pārtikas izraisīts uzliesmojums vai masalu uzliesmojums, un tie ir mazāki, vairāk ierobežoti, tie ir vairāk reģionāli. Jā, tajā brīdī veselības departaments iesaistās un dara savu, bet cilvēkus tas nesatrauc.

Piedalās: Vinstons Gieseke, The Desert Sun (Palmspringsa, Kalifornija); Tonijs Plohetskis, Ostinas amerikāņu valstsvīrs

Beverlija Askija nevēlas uzreiz saņemt Covid-19 vakcīnu.

Lai gan 69 gadus vecā Askija sava vecuma dēļ ir augsta riska grupā un viņai ir medmāsas izglītība, viņa vēlas pagaidīt.

"Es drīzāk atliktu savu lēmumu, līdz esmu pilnīgi pozitīvs. … Es netaisos lēkt uz priekšu,” sacīja Askijs. "Es nezinu, kas būs vajadzīgs, lai es būtu pozitīvs, bet tas prasīs vairāk informācijas, nekā man šobrīd ir."

Daudzi amerikāņi domā tāpat kā Askijs. Pirmdien publicētajā ABC News/Ipsos aptaujā konstatēts, ka vairāk nekā astoņi no 10 amerikāņiem saņems Covid-19 vakcīnu, bet 44% sacīja, ka nogaidīs, pirms to saņems.

Lai gan ir saprotams vilcināties ar jaunu vakcīnu, ārsti, piemēram, doktors Cēzars Djavaherians, saka, ka pacientiem nav jāgaida.

"Vēsturiski ar vakcīnu briesmīgie (nopietnie nevēlamie notikumi), par kuriem mēs vienmēr esam noraizējušies, faktiski parādās dažu nedēļu laikā," Djavaherian, ātrās palīdzības ārsts, kurš vada pandēmijas reakciju Carbon Health, valsts primārās un neatliekamās aprūpes iestādē. pakalpojumu sniedzējs. "Mēs neredzam šāda veida smailes … dažu nedēļu laikā, kad mēs redzam cilvēkus, kuri lieto Pfizer vai Moderna vakcīnu."

Eksperti saka, ka, pamatojoties uz datiem, amerikāņiem tagad vajadzētu justies pārliecinātiem par vakcīnām. ASV Pārtikas un zāļu pārvalde publicēja 53 lappušu garu novērtējumu, kas apstiprināja, ka Pfizer-BioNTech vakcīna ir ļoti efektīva un droša.

Cits 54 lappušu FDA novērtējums arī apstiprināja, ka Moderna vakcīna ir droša un efektīva. Iespējams, ka FDA to apstiprinās piektdien.

Covid vakcīnas izsekošana: kur atrodas Covid-19 vakcīna? Kurš ir vakcinēts? Lūk, kā mēs to uzzināsim.

"Jūsu izredzes saslimt vai nomirt ir daudz lielākas, ejot uz pārtikas veikalu, nekā ejot pēc vakcīnas," sacīja Barijs Blūms, sabiedrības veselības pētnieks un bijušais Hārvardas TH Čana Sabiedrības veselības skolas dekāns.

Tomēr Blūms atzina, ka lielākā daļa amerikāņu nav izlasījuši 107 drošības datu lapas un viņiem būs jāredz rezultāti "reālajā dzīvē" ārpus klīniskajiem pētījumiem.

"Patiesā atbilde nāks, kad cilvēki savā sabiedrībā lietos vakcīnu un atbalstīs to," viņš teica. "Tas būs lēns process — nav nekādas burvju tabletes vai lodes, kas mainītu cilvēku uzvedību vai iedvesmotu uzticību."

Djavaherian cer, ka process neaizņems pārāk ilgu laiku, jo ASV no COVID-19 mirst 300 000 un katru dienu mirst vairāk nekā 3000 amerikāņu, liecina Džona Hopkinsa universitātes dati .

Sekojiet Adriannai Rodrigesai pakalpojumā Twitter: @AdriannaUSAT.

Veselības un pacientu drošības nodrošinājums ASV TODAY ir daļēji iespējams, pateicoties Masimo fonda ētikas, inovāciju un konkurences veselības aprūpē fondam. Masimo fonds nesniedz redakcionālu ieguldījumu.

Mēs vismaz šobrīd esam sliktākie.

Saskaņā ar Slimību kontroles un profilakses centra datiem , pēc nedēļām ilgušām infekciju saasināšanās Tenesī štatos un teritorijās tika konstatēti jauni koronavīrusa gadījumi, kas pielāgoti iedzīvotāju skaitam, sākot ar ceturtdienu.

CDC dati liecina, ka Tenesī pēdējo 7 dienu laikā ir ziņots par 790 infekcijām uz 100 000 iedzīvotāju. Nākamais augstākais štats bija Dienvidkarolīna ar 717.

Šī ir vismaz otrā reize, kad Tenesija ir izpelnījusies šo šausmīgo apzīmējumu. CDC iepriekš ziņoja, ka Tenesī bija visaugstākais inficēšanās gadījumu skaits uz vienu iedzīvotāju decembrī, tieši tad, kad sāka izplatīties vakcīnas, lai gan reitings mainījās jau pēc dažām dienām.

Visticamāk, tas notiks vēlreiz. CDC reitingi bieži svārstās, vīrusam mainoties, un Tenesī, visticamāk, nenoturēs šo pozīciju ilgi. Bet pat tad, ja līdz brīdim, kad lasāt šo sleju, mēs esam nokrituši zem vēl viena vai diviem štatiem, vajadzētu būt satraucošam, ka mēs pat pretendē uz sliktāko saraksta pirmo vietu.

Jo īpaši tāpēc, ka arī visi citi vīrusa mērījumi ir slikti.

Trešdien Tenesī tika ziņots par aptuveni 7700 Covid-19 infekcijām un 38 nāves gadījumiem dienā. Nedēļas pozitivitātes rādītājs bija virs 19%. Visi trīs statistikas dati ir sasnieguši pašreizējā vīrusa viļņa augstāko punktu, taču joprojām ir zem ziemas viļņa virsotnēm.

CDC prognozē, ka nāves gadījumu skaits turpinās pieaugt. Lai gan netiek prognozēts, ka tie atbilst ziemas maksimumam, tiek prognozēts, ka nākamajā mēnesī mirstības līmenis aptuveni dubultosies.

Tenesī šonedēļ uzstādīja arī jaunus skolas vecuma bērnu infekciju un hospitalizācijas rekordus.

Trešdien valstī vidēji dienā bija aptuveni 2330 inficēšanās gadījumu starp cilvēkiem vecumā no 5 līdz 18 gadiem. Pusaudžu infekciju, plūdu vai karantīnas izraisīta personāla trūkuma dēļ slēgti vismaz 26 skolu rajoni.

SKOLAS UN COVID-19: vecāki un skolotāji nosoda izglītības vadītāja videoklipu, kas ir "nedzirdīgs"

Tenesī arī ziņoja par savu visu laiku augstāko hospitalizācijas gadījumu skaitu šonedēļ. Ceturtdienas rītā štats ziņoja par 3501 cilvēku, kas hospitalizēts ar vīrusu, tostarp 79 bērni un 968 pacienti intensīvās terapijas nodaļās. Visi trīs rādītāji ir tikpat lieli vai augstāki nekā jebkurā citā pandēmijas punktā.

Brets Kelmans ir Tenesijas veselības aprūpes reportieris. Viņu var sazināties pa tālruni 615-259-8287 vai brett.kelman@tennessean.com. Sekojiet viņam Twitter vietnē @brettkelman.

Vairāk: Tenesī vakcinācijas temps gandrīz dubultojas, jo delta variants atkārtoti uzliesmo Covid-19

Vairāk: COVID-19 inficē un hospitalizē vairāk Tenesī salu bērnu nekā jebkad agrāk

Jauno Covid-19 gadījumu slogs visā štatā, liecina dati, ir starp štata jaunākajām populācijām, kuras arī retāk tiek vakcinētas, secināja pētnieki.

"Visaugstākais dokumentēto COVID-19 gadījumu skaits (uz 100 000 iedzīvotāju) ir koncentrēts jaunākās vecuma grupās, kurām ir mazāka iespēja vakcinēties," teikts ziņojumā.

Rezultāti liecina, ka inficēšanās gadījumu skaits visvairāk ir pieaudzis 20 gadu sākumā, un viņi ir vieni no vismazāk vakcinētajiem.

Papildus Memfisas tīņiem gandrīz visās vecuma grupās, kas jaunāki par 60 gadiem, Rietumtenesī novēroja vakcinācijas pieaugumu, lai gan Rietumtenesijas iedzīvotāju 20 gadu vecumā pieaugums nebija tik liels, liecina dati.

Vislielākais vakcinācijas pieaugums bija vērojams divos rietumu Tenesī reģionos, lai gan katrā no astoņiem štata reģioniem vakcināciju skaits pieauga, sākot no jūlija beigām.

Šis ir jaunattīstības stāsts, un tas tiks atjaunināts.

Laura Testino aptver izglītības un bērnu jautājumus komerciālajā apelācijā. Sazinieties ar viņu pa e-pastu laura.testino@commercialappeal.com vai 901-512-3763. Atrodiet viņu Twitter: @LDTestino

Daži likumdevēji vēršas pret Tenesī Veselības departamentu un štata augstāko veselības aizsardzības amatpersonu, lai mudinātu nepilngadīgos saņemt Covid-19 vakcīnu.

Vairāki republikāņu likumdevēji trešdien kopīgās valdības operāciju komitejas sanāksmē iztaujāja štata veselības komisāri Dr. Lizu Pīrsiju, iesniedzot sūdzības un draudot likvidēt vai “atjaunot” departamenta pienākumus, reaģējot uz tās centieniem vakcinēt Tenesijas salu pret nāvējošo koronavīrusu.

Rep. Scott Cepicky, R-Culleoka, apsūdzēja departamentu par "vienaudžu spiedienu" uz pusaudžiem un jauniem pieaugušajiem, lai viņi saņemtu Covid-19 vakcīnu ar vecāku atļauju vai bez tās.

"Mēs zinām, cik iespaidojami ir mūsu jaunieši. Lai mūsu nodaļa liktu šķist, ka jums ir vajadzīga vakcīna… lai iekļautos, Tenesī štatā izdara vienaudžu spiedienu," sacīja Čepikijs. "Personīgi es uzskatu, ka tas ir nosodāmi, ka jūs tā darītu, ka jūs to darītu ar mūsu jaunatni."

Problēma ir par dažiem veidiem, kā departaments mudina tenesiešus iegūt vakcīnu, piemēram, izmantojot skrejlapas un reklāmas ar bērniem un frāzēm, piemēram, “Iedzeriet Covid-19 vakcīnas” vai “Tenesisiešus, kas ir vecāki par 12 gadiem, var saņemt vakcīnas”.

"Šķiet, ka Veselības departaments reklamē bērnus, un izskatās, ka jūs to aizstāvat," Pīrsijai sacīja štata senatore Kerija Robertsa no R-Springfīldas. "Tirgiet vecākiem, netirgojiet bērniem. Periods."

Tikai aptuveni 35% iedzīvotāju ir pilnībā vakcinēti, un Tenesī ir viens no štatiem ar zemākajiem vakcinācijas rādītājiem.

Abonenta ekskluzīva: kur w-loss-website.com Tramps ieguva vairāk balsu, mazāk vakcinējās

Vakcinācijas rādītāji visā valstī bieži vien samazinās, un daudzi vecāki min bažas par nezināmajām vakcīnas ilgtermiņa blakusparādībām vai apgalvo, ka bērni nav tik uzņēmīgi pret nopietnām COVID-19 komplikācijām.

¡Haz clic para puntuar esta entrada!
(Votos: 0 Promedio: 0)
Comparte esta entrada en tus redes sociales favoritas