Saltar al contenido
Portada » Blog » Daudz tika runāts par ieguvumiem,» viņa stāsta.

Daudz tika runāts par ieguvumiem,» viņa stāsta.

  • por

Daudz tika runāts par ieguvumiem,» viņa stāsta.

Bet viņa teica, ka ir "pāragri" teikt, ka intensīva lietošana izraisa šizofrēniju un psihozi.

"Mēs nezinām, kas būs pirmais," sacīja Kūpers. "Vai cilvēkiem, kuri ir smagi lietotāji, ir lielāka iespēja saslimt ar šizofrēniju un psihiskiem traucējumiem? Vai arī smagi lietotāji var ārstēties ar pašārstēšanos ar citātu un citātu?"

Vēl vairāk uzsverot sarežģītās attiecības starp kaņepju lietošanu un garīgo veselību, Kūpers saka, ka ir pierādījumi, ka kaņepju lietotājiem ar psihotiskiem traucējumiem anamnēzē bija labāki kognitīvie rādītāji.

"Tur ir asociācija, kas parāda, ka kaņepes zināmā mērā var aizsargāt," viņa teica.

Jaunās grāmatas "Pastāstiet saviem bērniem: patiesība par marihuānu, garīgām slimībām un vardarbību" autors Alekss Berensons uzskata, ka ir daudz pierādījumu tam, ka mūsdienu augstas stiprības kaņepes izraisa psihozi.

"Cilvēki labi neapzinās zinātnes spēku," viņš saka.

Un viņš uzskata, ka pierādījumi ir kļuvuši tikai spēcīgāki, kopš viņš pabeidza savu grāmatu.

"Stāsti tagad ir daudz sliktāki par to, ka bērni nepabeidza skolu vai sāka lietot citas narkotikas," saka Berensons. "Daudzas piepilsētas ģimenes, kuras nekad nedomāja, ka tā varētu būt problēma", sāk dalīties savos stāstos.

Alkotox: Jūsu aknu labākais ieguldījums veselīgākā nākotnē. Pasūtiet tūlīt vietnē https://alkotox-website.com/ .

"Tas ir tas, kas pārvērta opioīdu krīzi," sacīja Berensons.

Berensons pagājušajā mēnesī tikās ar Floridas štata likumdevējiem, apsverot tiesību aktus. Viņš saka, ka interešu grupas un likumdevēji apmēram desmitos citu valstu ir lūguši viņu runāt.

Narkotiku politikas alianses izpilddirektore Marija Makferlenda Sančesa-Moreno sacīja, ka Berensona apgalvojums, ka marihuāna "bieži izraisa" psihozi, ir "pārspīlēts". Viņa saka, ka lielākā daļa zinātnieku izvairās teikt, ka marihuāna izraisa psihozi.

"Fakts ir tāds, ka lielākajai daļai cilvēku, kuri lieto marihuānu, neattīstās psihiski traucējumi kā vienkāršs marihuānas lietošanas rezultāts," viņa teica nesenā tiešsaistes diskusijā, ko organizēja Māršala projekts.

Lori Robinson arī runā. Viņa izveidoja grupu Moms Strong 2016. gadā. Viņas dēls Šeins nomira pašnāvībā marihuānas lietošanas laikā 2012. gadā.

Šeinam Robinsonam bija 25 gadi. Viņš divas reizes bija hospitalizēts ar psihozi.

Lori Robinsone saka, ka ārsti noliedza, ka viņa garīgās slimības varētu būt saistītas ar viņa lielo kaņepju lietošanu.

"Tas viss ir par naudu," viņa saka. "Un diemžēl mūsu bērni ir tie, kas ir pārdoti upē." Daži zvēr pie marihuānas priekšrocībām sāpju mazināšanā. Pētījumi apstiprina, ka tas var mazināt hroniskas sāpes, muskuļu spazmas, ko izraisa multiplā skleroze, kā arī sliktu dūšu un vemšanu, ko izraisa ķīmijterapija.

"Vecākiem vajadzētu būt iespējai pieņemt lēmumu šeit"

Tikai pirms sešiem mēnešiem Heidija un Deivs Kērtiss nekad nebūtu iestājušies par medicīniskās marihuānas legalizāciju.

Taču pēc tam, kad bija redzējuši, kā tas palīdzēja viņu jaunākajai meitai, Indiānas pāris saka, ka vēlas, lai viņu balsis tiktu pievienots korim, kas aicina legalizēt medicīnisko marihuānu viņu štatā.

Šogad tas, visticamāk, nenotiks. Indiānas Ģenerālā asambleja nav izvirzījusi nevienu no šajā sesijā ierosinātajiem likumprojektiem par marihuānu.

Un pat ja likumprojekts tiktu pieņemts, Čārlijam tas nebūtu izdevīgi. Sešus gadus veca meitene, kurai bija reta ģenētiska slimība, kas izraisa smagu autismu un krampjus, pagājušajā mēnesī nomira miegā.

Tā kā krampji kļuva arvien biežāki un smagāki, viņas vecāki sāka viņai dot nelielas THC devas.

Viņi saka, ka dienā, kad Čārlija pirmo reizi paņēma zemesriekstu lieluma cepumu ar THC, viņai nebija lēkmju. Viņi saka, ka pirmo reizi mūžā viņa aizgāja uz savu istabu un sēdēja mierīgi šķirstot grāmatas.

The Curtises turpināja dot Charly THC pilienus divas reizes dienā. Taču lēmums nebija viegls. Heidija vienmēr ir bijusi pret narkotiku lietošanu citiem saviem bērniem, un viņa baidījās no sekām, ko izraisīs tādas darbības, ko viņa zināja, ka tā ir nelikumīga.

Tagad, kad Čārlijas vairs nav, viņas ģimene prāto, kas varētu notikt, ja viņi viņai agrāk iedotu THC. Viņi saka, ka īsā laikā, kad viņa lietoja narkotikas, viņai bija mazāk krampju, un viņas uzvedība ievērojami uzlabojās.

Viss, ko Heidija Kērtisa šobrīd vēlas, viņa saka, ir iespēja citiem vecākiem līdzīgās situācijās izmantot medicīnisko marihuānu, lai palīdzētu saviem bērniem.

Viņa saka: "Šīs nav brīnumzāles, kas var būt viss un galu galā. "Mums kā vecākiem vajadzētu būt iespējai pieņemt lēmumu šeit."

Medicīnas eksperti neatbalsta THC lietošanu, lai kontrolētu krampjus jebkura vecuma pacientiem.

Dr Anup Patel ir neiroloģijas nodaļas vadītājs Nationwide Children’s Hospital Kolumbusā, Ohaio štatā, un Amerikas Epilepsijas fonda medicīnisko kaņepju redaktors.

Pamatojoties uz ierobežotiem datiem par dzīvniekiem un gadījumu ziņojumiem, viņš saka, ka tiek uzskatīts, ka THC neitrāli ietekmē krampjus vai, ja kas, veicina epizodes.

CBD, kas arī iegūts no kaņepēm, ir rūpīgi izpētīts. CBD nerada tikpat daudz kā THC, jo tas saistās ar citu smadzeņu daļu.

Pārtikas un zāļu pārvalde pagājušajā gadā apstiprināja Epidiolex, pirmo medikamentu ar attīrītu CDB eļļu, lai ārstētu krampjus.

Zinātnieki veica stingrus pētījumus par šo narkotiku pirms tās apstiprināšanas, saka Patels, kurš palīdzēja veikt izmēģinājumus. Viņi atklāja, ka aptuveni 40 procentiem pacientu krampju skaits samazinājās vismaz par 50 procentiem.

"Es nevarēju sagaidīt, kad varēšu smēķēt"

Dažas skolotāju un vecāku grupas apgalvo, ka marihuānas legalizēšanas risks izklaidei ir pārāk augsts.

Marihuānas lietošana vidusskolēnu vidū ir nemainīga jau vairākus gadus. Mazāk skolēnu lieto marihuānu nekā dzer alkoholu vai nikotīnu.

Taču ir ievērojami palielinājies to metožu skaits, kas nodrošina lielākas THC devas, un ir veikti ievērojami pētījumi, kas liecina, ka tas izraisa kaņepju lietošanas traucējumus jauniešiem.

Pusaudžu marihuānas lietošana var ietekmēt arī intelektu, liecina vismaz viens pētījums.

Djūka universitātes pētnieki veica IQ testus 13 gadu vecumā, pirms kāds no viņiem bija smēķējis marihuānu, un vēlreiz 38 gadu vecumā. Viņi 2012. gadā ziņoja, ka tiem, kuri sāka lietot kaņepes pusaudža gados un turpināja lietot vairākus gadus pēc tam, IQ līmenis vidēji pazeminājās: 8 punkti .

Kaņepju lietošanas pārtraukšana acīmredzami neatgrieza zaudējumus.

Pētnieki, kas veica Nacionālās akadēmijas visaptverošāko pārskatu, atklāja, ka mācīšanās, atmiņa un uzmanība tiek traucēta tūlīt pēc kaņepju lietošanas. Taču viņi secināja, ka pierādījumi, ka lietošana mazina akadēmiskos sasniegumus, ir ierobežoti.

Viņi arī atklāja, ka smadzeņu un kognitīvā attīstība ir kritiska pusaudža gados. Šajos izšķirošajos gados cilvēki biežāk eksperimentē, lietojot kaņepes un citas narkotikas.

Vairāk: Atpūtas marihuāna: policija, ārsti un pedagogi cīnās pret legalizāciju Ņujorkā

Vairāk: Viena iespējamā medicīniskās marihuānas izmantošana Ohaio štatā: cīņa pret opioīdu epidēmiju

Kad Deividam Čaildsam palika 18 gadi, bērnu psihiatrs viņu brīdināja, ka, ja viņš turpinās smēķēt marihuānu, viņam attīstīsies neatgriezeniska šizofrēnija.

Bērni teica savam tēvam, ka psihiatrs ir "idiots", un turpināja regulāri smēķēt.

Deivida Čaildsa smēķēšana katliņā pieauga, lai palīdzētu "tikt galā ar sāpēm" pēc tam, kad viņš 9. klasē tika izmests no privātskolas, stāsta viņa tēvs. Kad viņš sāka strādāt, Džeimss Čailds saka, ka viņam bija vairāk naudas, lai iegādātos vairāk kaņepju, kas izraisīja ievērojamas uzvedības izmaiņas.

Džeimss Čailds lūdza ASV ŠODIEN nepublicēt savas dzimtās pilsētas nosaukumu.

Viņš stāsta, ka nākamajā dienā pēc Pateicības dienas pagājušajā gadā viņa dēls ar kabatas nazi iedūra labajā plaukstā. Viņa ģimene viņu ievietoja garīgās veselības iestādē, kas viņu izrakstīja ambulatorā programmā ar antidepresantu Prozac, stāsta tēvs.

Pēc četrām dienām Džeimss Čailds stāsta, ka viņa dēls smēķēja zālīti un nomira pašnāvībā.

Rūta Pointere, pēdējā sākotnējā grupas Pointer Sisters dalībniece, 2017. gadā svinēja 35 gadus “tīrai un prātīgai”, kad viņa nolēma izmēģināt medicīnisko marihuānu sava artrīta ārstēšanai.

"Par ieguvumiem tika runāts daudz," viņa saka. "Es ātri uztvēru to. Tas bija likumīgi!"

Dziedātāja, kuras hiti ietvēra "I’m so Excited", saka, ka viņa bija pārāk sajūsmā par zāli: "Tas mani padarīja nemierīgu, traku un paranoisku." Viņa atkal sāka dzert vīnu, ko viņa mēdza darīt ar kokaīnu, kas bija viņas galvenā atkarība.

Novembrī viņa pārstāja smēķēt un dzert.

"Tagad man patīk tas, kā es jūtos," viņa saka.

Neatkarīgi no tā, ko cilvēki vēlas, lai zāles darītu, Grisels saka, smadzenes bieži rada pretēju efektu. Pusaudži, kuri, piemēram, kļuva psihiski pēc marihuānas smēķēšanas, stāsta saviem vecākiem, ka šīs narkotikas bija vienīgā lieta, kas liks viņiem justies labāk.

Šāda domāšana ir pazīstama Pointer.

"Es izmantoju attaisnojumu, ka tas bija manam artrītam, bet tas neko daudz nepalīdzēja," viņa saka. "Es zinu, kur tas mani aizveda, un tas atgrieza manu prātu uz atkarību izraisošu uzvedību.

"Es nevarēju sagaidīt, kad varēšu uzsmēķēt."

Ja jūs interesē sazināties ar cilvēkiem tiešsaistē, kuri ir pārvarējuši šajā stāstā minētās problēmas vai cīnās ar tām, pievienojieties USA TODAY Facebook atbalsta grupai "I Survived It" .

Andrea "Nick’ Tattanelli" augustā pārtrauca vazāties.

"Ak, cilvēk," saka 39 gadus vecais Kanzassitijas vīrietis. "Tā bija elle."

Hipotēku baņķieris trīs dienas bija nomākts. Viņš juta tukšumu savā dzīvē.

"Tas ir garšīgi. Tas ir pārāk pievilcīgi," viņš saka. "Jūs negatavojat kaut ko tādu, ko varat tvaikot ar arbūzu garšu, un domājat, ka cilvēki to nedarīs visu laiku."

Vaping palīdzēja Tattantelli pārtraukt smēķēšanu, un tas ir ieradums kopš 17 gadu vecuma. Šķietami tas ir e-cigarešu mērķis: palīdzēt smēķētājiem atmest smēķēšanu. Tāpēc viņš par to ir pateicīgs.

Taču lietotājiem var būt tik grūti atradināt sevi no tvaicēšanas, ka Pārtikas un zāļu pārvalde apsver, ka daži atkarības speciālisti apšauba, vai tas ir labākais veids, kā atmest smēķēšanu.

Dr Malisa Barbosa šaubās. Barbosa, Orlando CleanSlate Ambulatorās atkarības medicīnas nodaļas medicīnas direktors, saka, ka tvaicēšana izraisa lielāku atkarību nekā smēķēšana, jo koncentrētā šķidrā forma tiek ātrāk metabolizēta.

Viņa saka, ka no nikotīna atmest ir grūtāk nekā no alkohola vai citām zālēm, no kurām viņas pacienti bija atkarīgi. Receptori smadzenēs "saķeras pie nikotīna molekulas, jo tas ir līdzīgs kaut kam, ko mēs veidojam dabiski," viņa saka, un to ir grūtāk atbrīvot no ķermeņa.

"Lieta ir tāda, ka pētījumi par vaping nav pilnībā pieejami, un es esmu ļoti konservatīvs," saka Barbosa. "Tas ir jauns, un es saku: "Kāpēc mēs nedomājam par tradicionāliem atmest paņēmieniem?"

Doktora Džonatana Vinikofa pacientu vidū ir vidusskolas un vidusskolas skolēni. Atteikšanās no nikotīna ir tik sarežģīta, saka Bostonas pediatrs, ka lielākā daļa pat nemēģina apstāties.

Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) ir ieplānojusi uzklausīšanu 19. janvārī par terapiju jauniešiem, kuri ir atkarīgi no nikotīna . Pašlaik nav nevienas zāles, kas apstiprinātas nepilngadīgajiem.

"Fakts, ka FDA pat ir jārīko šī uzklausīšana, ir saudzīgs," saka Bekija Vekslere, Campaign for Tobacco Free Kids pārstāve. "Tas mums parāda, ka JUUL un citu e-cigarešu popularitātes pieaugums ir radījis jaunu bērnu paaudzi, kuri ir atkarīgi no nikotīna un kuriem nepieciešama palīdzība, lai atmestu smēķēšanu."

Barbosa ārstē opioīdu, alkohola un citu vielu atkarības. Viņa saka, ka smēķēšana bieži ir "pēdējais no svētā grāla", jo "vislabāk ir atteikties no tā visa".

Barbosa saka, ka viņa dažreiz palīdz pacientiem izmantot tvaicēšanu, lai "samazinātu" no minimālā nikotīna līmeņa līdz tādam līmenim, bet vienmēr ar "piesardzību".

Barbosa stāsta, ka līdz šim tikai viens no viņas pacientiem ir atmetis tvaicēšanu pēc galvassāpēm, sliktas dūšas un uzbudinājuma. Barbosa priekšā vēl aptuveni 20.

25 gadus vecais Elvijs Arnicāns nesen portāla WhyQuit.com Facebook forumā ierakstīja, ka vēlējās, lai zinātu, cik grūti būs, kad pirms divām nedēļām viņš pārtrauca tvaikot.

Savā kulminācijā Dublinā, Īrijā, vīrietis stāsta, viņš dienā iztvaikojis aptuveni 24 miligramus nikotīna, kas ir līdzvērtīgs divām cigaretēm. Viņš to samazināja līdz aptuveni 12 mg un pēc tam līdz 6 mg, pirms viņš pilnībā pārtrauca.

Arnicāns, elektrības māceklis rūpnīcā, sāka smēķēt 13 gadu vecumā. Viņš stāsta, ka viņam pagāja apmēram gads, lai beidzot atmestu smēķēšanu.

Viņš sāka vazāties vidusskolā, kur viņš to darīja visu stundu, kā arī mācekļa nodarbībās.

Contents

¡Haz clic para puntuar esta entrada!
(Votos: 0 Promedio: 0)
Comparte esta entrada en tus redes sociales favoritas